Om u beter van dienst te kunnen zijn, maakt deze website gebruik van Cookies. Door op "Akkoord" te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies.

Gesloten

Een gesigneerd ( en limited edition) Mindf*ck boek 101 illusies & experimenten.

Winnend bod: €45,-

Voorwaarden

Bekijk hier de veiling voorwaarden.

In deze hardcover limited edition van MINDF*CK het boek geven Victor Mids en Oscar Verpoort de geheimen prijs achter hun spectaculaire tv-programma. Aan de hand van illusies, psychologie, geneeskunde en vingervlugheid geven zij een uniek inkijkje in de werking van je brein. En... met dit boek maak je ook kans op exclusieve VIP-tickets voor een optreden van Victor Mids, inclusief een meet & greet achter de schermen! Vind jij één van de 20 gouden speelkaarten die over heel Nederland in deze limited editions zijn verstopt? Dan zijn die felbegeerde kaartjes van jou!

♥ De opbrengst van deze veiling is voor ZWIC♥

Winnend bod: €45,-