Om u beter van dienst te kunnen zijn, maakt deze website gebruik van Cookies. Door op "Akkoord" te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies.

Gesloten

Win nu deze geweldige gesigneerde foto van CAVEMAN: 'Erasmusbrug by caveman010' !

Winnend bod: €62,50

Voorwaarden

Bekijk hier de veiling voorwaarden.

Win nu deze geweldige foto: 'Erasmusbrug by caveman010' !

Hij is ingelijst en rond de 40x50 cm.

Voormalig dakloze Patrick heeft in de documentaire serie Het Rotterdam Project de harten gestolen van meer dan een miljoen kijkers. In het programma verandert hij in een gezonde jonge vent met humor, liefde, tranen en ambitie. Hij vindt zijn passie in de fotografie en neemt als alias de naam ‘Caveman’ aan.

https://caveman010.nl/

Caveman - Videoland

♥ De opbrengst van deze kavel is voor Stichting Kind en Ziekenhuis.♥

Winnend bod: €62,50